Control Plus AS

Control Plus AS, Grenseveien 92, 0663 Oslo

Control Plus AS er et autorisert regnskapsbyrå med revisorkompetanse. Vi jobber daglig med kunder fra mange ulike bransjer og deler gjerne vår erfaring med deg.

Veronika Annie Eilertsen

Daglig leder
Mobil: +47 93 00 87 30
Epost: veronika@controlplus.no

Tone Rørdal Sundfær

Regnskapsfører
Mobil: +47 97 58 07 25
Epost: tone@controlplus.no

Sumaira Yousaf 

Autorisert regnskapsfører
Mobil: +47 40 01 68 46
Epost: sumaira@controlplus.no

Jessica Meng Wei

Autorisert regnskapsfører
Mobil: +47 41 18 84 41
Epost: jessica@controlplus.no

Hans-Jørgen Bjørnstad

Regnskapsfører
Mobil: +47 97 72 78 05
Epost: hans@controlplus.no

Sara Lucko

Regnskapsfører
Mobil: +47 46 25 94 86
Epost: sara@controlplus.no

Heidi Nordblom Marthinsen

Autorisert regnskapsfører
Mobil: +47 92 25 65 13
Epost: heidi@controlplus.no

Naveedul Khan

Regnskapsfører
Mobil: +47 48 47 58 00
Epost: naveedul@controlplus.no

Lusha Fu

Regnskapsfører
Mobil: +47 45 10 03 77
Epost: lusha@controlplus.no

Kontakt oss

Control Plus

Innspurten 13, 0663 Oslo

Mail: post@controlplus.no

Web: Controlplus.no