Din regnskapspartner

Vi tror på den personlige kontakten med våre kunder. Hos oss har derfor alle kunder en fast regnskapsfører. Jobb når du vil, vi er der når du trenger oss.

Control Plus

Vi jobber daglig med kunder fra mange ulike bransjer og deler gjerne vår erfaring med deg.

Veronika Annie Eilertsen

Daglig leder
Mobil: +47 93 00 87 30
Epost: veronika@controlplus.no

Tone Rørdal Sundfær

Regnskapsfører
Mobil: +47 97 58 07 25
Epost: tone@controlplus.no

Sumaira Yousaf 

Autorisert regnskapsfører
Mobil: +47 40 01 68 46
Epost: sumaira@controlplus.no

Rickard Ritterberg

Regnskapsfører
Mobil: +47 93 09 63 54
Epost: rickard@controlplus.no

Hans-Jørgen Bjørnstad

Regnskapsfører
Mobil: +47 97 72 78 05
Epost: hans@controlplus.no

Lusha Fu

Regnskapsfører
Mobil: +47 45 10 03 77
Epost: lusha@controlplus.no

Naveedul Khan

Regnskapsfører
(Ute i permisjon)

Mobil: +47 48 47 58 00
Epost: naveedul@controlplus.no

Kontakt oss

Control Plus

Fyrstikkalléen 3A, 0661 Oslo

Mail: post@controlplus.no

Web: Controlplus.no